Αθηναίων Χάρης Δούκας : “Ελάτε να δείτε όλοι το τρόπαιο πριν το πάρει ο Ολυμπιακός”! Δημοσιεύθηκε 3 μήνες πριν στις 10 Μαΐου 2024 Από xtypos_10 xtypos Share Tweet Ο Δήμαρχος Αθηναίων, Χάρης Δούκας μέσα από ανάρτησή του στα social media μας προτρέπει να τρέξουμε να δούμε το τρόπαιο του Europa Conference League, το οποίο έχει τοποθετηθεί στην Πλατεία Κοτζιά, πριν το πάρει ο Ολυμπιακός!!! Δείτε την ανάρτησή του. Σχετικά θέματα:UEFA Europa Conference League 2024δημαρχος αθηναιωνΔήμος ΑθηναίωνΟλυμπιακόςΧάρης Δούκας επομενο Πρόστιμα σε σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτη, ΑΒ Βασιλόπουλο και Κρητικό Προηγουμενο Επίδομα παιδιού: Τα πάντα έτοιμα για πληρωμή – Κλείνει το Α21 για εκκαθάριση Continue Reading Δείτε επίσης 520 προσλήψεις στον δήμο Αθηναίων χωρίς πτυχίο Δήμος Αθηναίων: Σαρωτικές αλλαγές στη Δημοτική Αστυνομία Δήμος Αθηναίων: «1974 & 1944: Η Αθήνα γιορτάζει την ελευθερία της» Χάρης Δούκας: “50 χρόνια ο Κυπριακός Ελληνισμός δε συμβιβάστηκε, δεν παραιτήθηκε, δεν ξέχασε, δεν υπέκυψε, δε συνήθισε” Ιστορική έκθεση «1974 & 1944: Η Αθήνα γιορτάζει την ελευθερία της», στο Πάρκο Ελευθερίας, από τις 23 Ιουλίου έως τις 28 Οκτωβρίου Ρεπορτάζ: Εμφύλιος στο ΠΑΣΟΚ – Οι στρατηγικές για τον “θρόνο” της Χ. Τρικούπη Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός7 ώρες πριν Ξεκίνησαν και επίσημα οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο Παρίσι – Όσα έγιναν στην Τελετή Έναρξης Αθλητισμός10 ώρες πριν Τελετή έναρξης Ολυμπιακών Αγώνων 2024: Δείτε live την τελετή έναρξης Αθλητισμός10 ώρες πριν Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: H είσοδος της Ελλάδας και τα χαμόγελα της αποστολής μας Ειδήσεις11 ώρες πριν Νέα συνεδρίαση Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής τη Δευτέρα 29/7 Αθηναίων12 ώρες πριν Τελευταίες ημέρες του Athens Photo Festival 2024 ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ