Οι εκπρόσωποι στην Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. – Η σταυροδοσία εκλεγέντων και μη

0

Παράλληλα με την ψηφοφορία για το νέο Δ.Σ. της Π.Ε.Δ.Α. στην Γενική Συνέλευση στο Σεράφειο Ίδρυμα, έγινε και η ψηφοφορία για τους εκπροσώπους της στην Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Α.

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της εν λόγω ψηφοφορίας, η Ενωμένη Αυτοδιοίκηση Αττικής έχει 32 εκπροσώπους στην Γ.Σ., το Αυτοδιοικητικό Κίνημα 7, η Ριζοσπαστική Αυτοδιοικητική Πρωτοβουλία 7, η Νέα Αυτοδιοίκηση στην Αττική 11 και η Λαϊκή Συσπείρωση 4.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, από κάθε παράταξη, για τους εκπροσώπους στην Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε., σύμφωνα με την ανακοίνωση της Π.Ε.Δ.Α.

ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ για την ανατροπή

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ73
2ΚΟΡΟΜΑΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ55
3ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ50
4ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ49
5ΖΩΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ48
6ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ47
7ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ44
8ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ44
9ΜΠΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ40
10ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ39
11ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ39
12ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ39
13ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ39
14ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ35
15ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ35
16ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ35
17ΑΥΛΗΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ34
18ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ33
19ΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ33
20ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ33
21ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ33
22ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ32
23ΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ32
24ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ32
25ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ32
26ΖΑΜΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ31
27ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ31
28ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ31
29ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ30
30ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ30
31ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ30
32ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ29
33ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ26
34ΤΡΙΓΚΑ ΝΙΚΗ25
35ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ23
36ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ22
37ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ21
38ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ21
39ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20
40ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20
41ΚΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ18
42ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ18
43ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ18
44ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ18
45ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ17
46ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ16
47ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ16
48ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15
49ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ14
50ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ12
51ΔΙΑΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ12
52ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ12
53ΣΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ12
54ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ9
55ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ5

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι  τριάντα δύο  (32)  πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ17
2ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10
3ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10
4ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ10
5ΒΟΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ9
6ΕΜΙΡΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ9
7ΜΠΕΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΡΩΞΑΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ8
8ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ7
9ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7
10ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)7
11ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)6
12ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5
13ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ5
14ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ5
15ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
16ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι   επτά  (7)  πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΡΑΠ

 ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)24
2ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)15
3ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ15
4ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)12
5ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ11
6ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)9
7ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)8
8ΓΚΕΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ8
9ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ7
10ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι   επτά (7) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Διενεργήθηκε κλήρωση των ισοψηφησάντων κ.κ. Γκερλέ Δημητρίου και Παυλόπουλου Θεμιστοκλή, από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Παυλόπουλος Θεμιστοκλής, ο οποίος και εκλέγεται.

ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16
2ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ16
3ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ16
4ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ15
5ΑΝΤΖΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ14
6ΣΥΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ14
7ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ12
8ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ8
9ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ8
10ΤΣΕΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ7
11ΛΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
12ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
13ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ5
14ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ5
15ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
16ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ3
17ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
18ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ3

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι  έντεκα  (11) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Διενεργήθηκε κλήρωση των ισοψηφησάντων  κ.κ. Καραμέρου Γ.  και Λεγάκη  Γ., από την οποία κατετάγη πρώτος σε σειρά εκλογής ο κ. Λεγάκης Γεώργιος, ο οποίος και εκλέγεται.

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19
2ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ18
3ΣΕΛΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ17
4ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ17
5ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ12
6ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ10
7ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ9
8ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ6
9ΚΑΤΗΦΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
10ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
11ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ5
12ΣΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ5
13ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
14ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
15ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
16ΚΟΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4
17ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ4

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι  τέσσερις (4) πρώτοι του παραπάνω πίνακα.

Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΑΙΡΕΤΩΝ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Ε.

1ΖΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ9
2ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8
3ΚΑΡΑΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ6
4ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
5ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
6ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ6

Εκλέγονται ως τακτικοί εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Κ.Ε.Δ.Ε. οι  δύο (2) πρώτοι του παραπάνω πίνακα. Όλοι οι υπόλοιποι ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί, σύμφωνα με την σειρά εκλογής τους.

Σχολιάστε το άρθρο

Παρακαλούμε, εισάγετε το σχόλιό σας.
Παρακαλούμε, εισάγετε το όνομά σας.