Αγίας Παρασκευής Κοπή πίτας από το Δίκτυο Αλληλεγγύης Αγίας Παρασκευής Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 4 Φεβρουαρίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Το Δίκτυο Αλληλεγγύης Αγίας Παρασκευής κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023, ώρα 19:00 στο Pappas Cafe Restaurant στην κεντρική Πλατεία. Σχετικά θέματα:Δίκτυο Αλληλεγγύης Αγίας Παρασκευήςκοπή πίτας επομενο Αγία Παρασκευή: Διάθεση αλατιού σε 7 σημεία της πόλης Προηγουμενο Ενημέρωση του Δήμου Αγ. Παρασκευής για τα self test και τα δωρεάν εισιτήρια του Χριστουγεννιάτικου Πάρκου Αναψυχής Continue Reading Δείτε επίσης Τιμητική Βράβευση των Εθελοντών του Δήμου Αιγάλεω Φωτορεπορτάζ από την εκδήλωση κοπής πίτας της “Ελπίδας για τη Μεταμόρφωση” Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της παράταξης «Πρώτα η Ηλιούπολη» Ένωση Γονέων Μαθητών Ηρακλείου Αττικής: Έλαβε χώρα η εκδήλωση “Ενδοσχολικός εκφοβισμός και νεανική παραβατικότητα” Κοπή πίτας του Συλλόγου Εργαζομένων του ΨΝΑ Δαφνί Κοπή Πίτας Βαγγέλη Ντηνιακού και Δημοτικής Παράταξης “Χαϊδάρι Ξανά” Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Δηλώσεις Πολιτικών & Δημάρχων19 λεπτά πριν Τσακλόγλου: Δεν υφίσταται εξαήμερη εργασία στην Ελλάδα – Αυτά είναι «Fake news» Ειδήσεις19 λεπτά πριν Ρεπορτάζ: Το δίλημμα Μητσοτάκη για την Προεδρία Κεντρικό Θέμα19 λεπτά πριν Εργαζόμενοι συνταξιούχοι: Πώς δηλώνεται η απασχόληση – Δείτε παραδείγματα Κεντρικό Θέμα49 λεπτά πριν Άκρως καλοκαιρινός ο καιρός το Σαββατοκύριακο – Η πρόγνωση σε κάθε περιοχή Αθλητισμός49 λεπτά πριν Ολυμπιακοί Αγώνες: Η πορεία της Ελλάδας – Το ρεκόρ του Πύρρου Δήμα, τα μετάλλια και οι συμμετοχές ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ