Αθλητισμός
Έναρξη του Τουρνουά Μπάσκετ Δημοτικών Σχολείων Αιγάλεω
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/02/428370152_10231658440545838_3771854601430702291_n-800x1024-1.jpg)
Με απόλυτη επιτυχία ξεκίνησε το Σάββατο 17/2 το Τουρνουά Μπάσκετ Δημοτικών Σχολείων που συνδιοργανώνουν το Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Αιγάλεω και η Ένωση Γονέων της πόλης.
Το τζάμπολ έναρξης έδωσε ο ίδιος ο Δήμαρχος Αιγάλεω, Λάμπρος Σκλαβούνος, με την ευχή νικητής να είναι ο αθλητισμός και να επικρατήσει σε όλους τους αγώνες η καλή διάθεση από την πλευρά των μαθητών.
Continue Reading