Ελάτε στην παρέα μας

Αθλητισμός

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/11)

Δημοσιεύθηκε

στις

Ολοκληρώθηκε η δράση στην ΕΠΣ Πειραιά κι αυτό το Σαββατοκύριακο στις 3 κατηγορίες.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα τελικά σκορ στις 3 κατηγορίες και στους αντίστοιχους ομίλους.

Αναλυτικά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο ΣΚΟΡ 3-2
2. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 1-1
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή  12:00 ΣΚΟΡ 0-1
4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡ Κυριακή  12:30 ΣΚΟΡ 1-1
5. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή  15:00 ΣΚΟΡ 2-1
6. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16:30 ΣΚΟΡ 0-3

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

7. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο ΣΚΟΡ 0-1
8. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡ  Κυριακή  12:00 ΣΚΟΡ 2-0
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή  12:00 ΣΚΟΡ 6-2
10. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15:00 ΣΚΟΡ 2-2
11. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή  15:30 ΣΚΟΡ 1-4

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

12. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο ΣΚΟΡ 2-2
13. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο ΣΚΟΡ 5-1
14. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή  ΣΚΟΡ 3-2
15. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή  ΣΚΟΡ 2-0
16. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή ΣΚΟΡ  1-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

17. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο ΣΚΟΡ  1-0
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή ΣΚΟΡ 2-0
19. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Κυριακή ΣΚΟΡ  0-0
20. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή  ΣΚΟΡ 1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

21. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο ΣΚΟΡ  1-2
22. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή  ΣΚΟΡ 1-3
23. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛ. Κυριακή  ΣΚΟΡ 3-0
24. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή ΣΚΟΡ 0-2

Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)

25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  Σάββατο ΣΚΟΡ 4-0
26. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο ΣΚΟΡ 0-7
27. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή ΣΚΟΡ 1-3
28. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή ΣΚΟΡ 4-0
29. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή  ΣΚΟΡ 0-1

 

 
Continue Reading
Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ